0

Víno Jako Dárek

Dárkové balení vína

RODINNÉ VINAŘSTVÍ NEŠETŘIL

Spojili jsme síly našeho malého rodinného vinařství a rodinného cukrářského studia. Nyní vám přinášíme to nejlepší z obou. Přesvědčíme vás, že se víno krásně snoubí s čokoládou.
Naše vína primárně pocházejí z rodinného Vinařství Nešetřil. To sídlí v samém srdci Znojemské vinařské podoblasti, kde se rodí lahodná vína.

V nabídce máme vína vhodná k archivaci, běžné spotřebě i vína, která se ke svým nedočkavým degustátorům dostanou již v roce sklizně daného ročníku.

Ochutnali jste už někdy vína Kvevri? Vína zrající minimálně šest měsíců ve speciálních keramických nádobách zakopaných v zemi. Tato Gruzínská metoda pochází z doby již mnoho tisíc let před naším letopočtem a je stále využívána. I taková vína si díky naší nabídce můžete vychutnat.

Postupně bychom vám chtěli nabídnout vína i dalších malých vinařů. Malá rodinná vinařství pěstují a vyrábějí vína s láskou, a to je pro nás důležité.

Více o vinařství: www.vinarskydumznojmo.cz

Degustace čokolády s vínem možná není zase až tak známá disciplína, avšak pokud vyzkoušíte jednou, budete zkoušet znovu a znovu. Budete chtít testovat různá vína s různými čokoládami. I naopak.

První krok jsme udělali za vás a k vínům vybrali vhodnou čokoládu z kvalitního rodinného cukrářského studia. Čokoláda, kterou zde vyrábí, je té nejvyšší kvality. Jeho majitelům záleží na vašem dokonalém prožitku.

Cukrářské studio Lucie Průšové

Cukrářka je známá svou nekompromisní kvalitou. Ta je zajištěna nejen nejvybranějšími surovinami, ale i léty prověřenou technologií výroby. Na zhotovení čokoládových tabulek používají ty nejkvalitnější 100% přírodní suroviny. V čokoládě ČOKO najdete kakaové máslo ve vysoké míře, žádné náhražky. Samozřejmostí je obsah pouze přírodního čokoládového aroma.

Čokoládu ČOKO můžete mlsat s vědomím, že se vám dostávají minerály jako železo či hořčík a také antioxidanty, kterých opravdová čokoláda obsahuje až neuvěřitelně vysoké množství. Jsme hrdi na to, že i vám tuto čokoládu můžeme představit a nabídnout k ochutnání.

Více o cukrářském studiu: www.cukrarskestudio.cz

a čokoládě: www.cokolada-coko.czz